Świętochłowice: Turniej siatkonogi 2013 odbył się na Orliku w Chropaczowie

MSH
Turniej Siatkonogi 2013 w Świętochłowicach
Turniej Siatkonogi 2013 w Świętochłowicach OSiR Skałka
Świętochłowice: Turniej siatkonogi 2013 odbył się na Orliku w Chropaczowie. Zwyciężyli Seweryn Krawczyk i Kamil Szucik, którzy pokonali 2:1 zespół Kamila Utzmana i Łukasza Pyrkocza.

Na terenie Orlika w Chropaczowie odbyły się turnieje siatkonogi. Chętni mieli okazję spróbować swoich umiejętności w grze pojedynczej i podwójnej.

Zawody na starcie zgromadziły kilkanaście osób, które na co dzień pod okiem instruktora Dariusza Rzeźniczka szlifują swoje umiejętności w tej coraz popularniejszej grze.

W turnieju indywidualnym zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy rozgrywkowe z których do dalszej fazy turnieju awansowali zawodnicy z miejsc pierwszego i drugiego tworząc dwie trzyosobowe grupy z których do półfinałów znowu zawodnicy z miejsc jeden, dwa.

Świętochłowice: Turniej siatkonogi 2013. Oto wyniki:

W spotkaniu o III miejsce Mateusz Grądzki pokonał 2:0 Krzysztofa Wydrzyńskiego. W decydującej batalii o najwyższy stopień podium Łukasz Pyrkocz pokonał Seweryna Krawczyka również 2:0.

W turnieju deblowym zespoły najpierw zagrały w dwóch grupach trzy zespołowych. W dalszej fazie znalazły się pary z miejsc pierwszego i drugiego.

W spotkaniu o najniższy stopień podium para Adrian Palka – Adrian Skóra pokonali 2:0 duet Mateusz Grądzki – Dariusz Doza. W pojedynku finałowym zespół Seweryn Krawczyk – Kamil Szkucik wygrał 2:1 z parą Kamil Utzman – Łukasz Pyrkocz.

Na najlepszych czekały nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?