Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Świętochłowice: Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym 2014

red
Świętochłowice: Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym 2014 OSiR Skałka
Świętochłowice: Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym 2014 odbyły się 11 lutego w pawilonie Ośrodka Sportu i Rekreacji "Skałka". Zwycięzcami okazali się być reprezentanci SP nr 19.

Rozgrywki zostały zdominowane przez trzy szkoły, które jedynie wymieniły się miejscami. W klasyfikacji zespołowej najlepsi okazali się reprezentanci szkoły podstawowej nr 19, którzy wygrali zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców.

Dalsze pozycje w kategorii dziewcząt zajęły kolejno reprezentacje SP nr 4 i SP nr 17. W grupie chłopców drugie miejsce dla SP nr 17, a trzecie dla SP nr 4.

W klasyfikacji indywidualnej wygrała zawodniczka SP 17 Emilia Telenga, na dwóch kolejnych miejscach uplasowały się zawodniczki SP 19 Jessica Gondek oraz Wiktoria Szołtysek.

W kategorii indywidualnej chłopców wygrał Mateusz Kurpas z “17”, drugi był zawodnik “3” Tomasz Gudiens, a trzeci reprezentant “19” Klaudiusz Skotniczy.

Przedstawiciele zwycięskich szkół otrzymali puchary oraz przepustkę do Rejonowych Mistrzostw Szkół Podstawowych, które odbędą się w marcu br. w Chorzowie. Zawody sędziowała i prowadziła Katarzyna Krzysztoforska.

W poniedziałkowe przedpołudnie w hali ZSO nr 1 odbyły się Mistrzostwa Świętochłowic w siatkówce szkół gimnazjalnych dziewcząt. Najlepiej spisała się reprezentacja z Gimnazjum nr 2, która zajęła I miejsce.

Dobry wynik z pewnością nie jest przypadkowy, gdyż na co dzień zawodniczki są uczennicami klas sportowych. Drugie miejsce tym razem dla reprezentacji Gimnazjum nr 1, trzeci stopień podium zajęła reprezentacja Gimnazjum nr 3.