Naprzód osłodził sobie gorzką rundę

Zbigniew Anioł
Naprzód Lipiny zakończył zwycięstwem pierwszą część sezonu. Świętochłowiczanie wygrali u siebie 4:1 z MKS II Siemianowice.

Po serii pięciu meczów z rzędu, w których świętochłowiczanie notowali tylko porażki wreszcie przyszło przełamanie. Wysokie zwycięstwie na zakończenie rundy jesiennej jest jednak małym pocieszeniem, bo Naprzód miał walczyć o awans, a tymczasem na półmetku jest w środku stawki i o klasie okręgowej może już zapomnieć.

Do przerwy w starciu z rezerwami MKS Siemianowice bramek zabrakło. Ale za to po przerwie podopieczni Jerzego Kuczery rozwiązali worek z bramkami. I tak dwa gole strzelił Robert Ploch, a po jednym dołożyli Wojciech Kopyciok i Janusz Wesoły.