Krzysztof Książek to mistrz Polski [ZDJĘCIA]

Olga Krzyżyk
Krzysztof Książek to mistrz Polski [ZDJĘCIA] UM Świętochłowice
Zawodnik oraz trener Zawodnik oraz trener UKS Taekwondo Świętochłowice Krzysztof Książek został mistrzem Polski. I to podwójnym. Świętochłowiczanin wywalczył dwa złote medale podczas turnieju w Ciechanowie. K

Krzysztof Książek, zawodnik i trener UKS Taekwondo Świętochłowice, został podwójnym mistrzem Polski w Taekwondo ITF. Świętochłowiczanin wywalczył dwa złote medale w konkurencji układów stopni mistrzowskich oraz walk w kategorii 70 kg. Otrzymał również tytuł najlepszego zawodnika turnieju w swojej kategorii wiekowej.

Każdy może zapisać się na zajęcia do klubu UKS Taekwon-do Świętochłowice. Treningi odbywają się cztery razy w tygodniu: poniedziałek o godzinie 17.00 ( grupa TKD KIDS od 3-6 lat ), wtorek, czwartek i piątek o godzinie 17.00 ( grupa od 7 lat ).