Zarobki radnych ze Świętochłowic. Jakie są stany ich portfeli?

Zarobki radnych ze Świętochłowic: Sprawdźcie, jaki jest stan majątkowy naszych świętochłowickich przedstawicieli. Przeglądnęliśmy dla Was stany ich portfeli, zajrzeliśmy na konta w banku i do nieruchomości.

Więcej na temat

Komentarze (28)

avatar
avatar
obserwator (gość)

Tylko naiwny uwierzy w te bajki.Kto zna GK to zna jej prawdziwy "stan konta" i liczbe mieszkan.Lata "kombinowania" i znajomasci daja efekty.Tylko slepy tego nie widzi,a moze nie chce widziec.

avatar
gość (gość)

Padnę ze śmiechu,same biedaki ,a w szczególności pani radna G.K .,syn czasami się przydaje ,choćby po to aby zbierał nadwyżki finansowe!

avatar
przed wyprowadzką z miasta świętochłowic (gość)

Niech ktoś powie że radnym się żle żyje -szkoda tylko że nic nie robią dla tego miasta

avatar
Obserwator (gość)

Fundacja Legio Silesia powstała w szczytnym celu i dla krzewienia ideałów, w które wierzę i które wyznaję.

Odniosłem wrażenie, że te same ideały przyświecały wszystkim członkom Fundacji.

Oświadczam, że jeśli ktoś wykorzystał fundację dla celów politycznych i kampanii wyborczej, zrobił to bez mojej wiedzy i za moimi plecami.

Jako Prezes Zarządu Fundacji Legio Silesia nie zgadzam się i nie wyrażałem zgody na działalność polityczną tego podmiotu. Nie podpisywałem też żadnych dokumentów związanych z wydatkowaniem środków fundacji na kampanię wyborczą.

Jeśli taka sytuacja miała miejsce, dołożę wszelkich starań, aby ją wyjaśnić.

Tekst powyżej jest autorstwa pana Marka Palki, minęły prawie trzy lata czy dołożył pan
tych starań aby w końcu sprawę wyjaśnić ?
Czy to prawda że w składzie fundacji był obecny prezydent Dawid Kostempski ?
Czy to prawda że środki fundacji szły na kampanię wyborczą ?
Tak pan hucznie zapowiadał wyjaśnienia więc czekamy !?

avatar
koleś (gość)

Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski zatrudnił na stanowisku doradcy do spraw mediów dziennikarza Polskiego Radia Katowice Jerzego Zawartkę. Zapewne po to, by często występować w jego programach w publicznej rozgłośni. Po ujawnieniu tego skandalu dziennikarz znalazł posadę w Radzie Nadzorczej miejskiej spółki, w której wiceprezesem jest żona Kostempskiego. I wszystko gra.

avatar
ktoś (gość)

http://wpolityce.pl/artykuly/58846-temida-slepa-czy-leniwa-sprawca-wypadku-jest-scigany-listem-gonczym-a-pasazer-ktory-zacieral-dowody-robi-kariere-polityczna.

Mamy Prezydenta z wyrokiem !!!

avatar
"rybak" (gość)

Znalezione w "sieci":
http://wpolityce.pl/artykuly/58846-temida-slepa-czy-leniwa-sprawca-wypadku-jest-scigany-listem-gonczym-a-pasazer-ktory-zacieral-dowody-robi-kariere-polityczna

Wybierz kategorię