Szpital w Świętochłowicach

Szpital w Świętochłowicach (© L. Nenow)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Świętochłowice: Szpital w Świętochłowicach swoja siedzibę ma przy ul. Chorzowskiej 38. Tu również mieszczą się przychodnie specjalistyczne, które zostały przeniesione z ul. Szpitalnej 2 i laboratorium oraz poradnie.

Świętochłowice szpital: Laboratorium


Laboratorium mieści się przy ul. Chorzowskiej 38, można się z nim skontaktować pod nr tel. (32) 245-50-41 wew. 268, fax: (32) 346-14-95 lub mejlowo: a.habrajski@zoz.net.pl. Operatorem laboratorium jest firma KORLAB N.Z.O.Z., Rudzkie Laboratorium Analityczno-Bakteriologiczne.

Świętochłowice Szpital:Laboratorium wykonuje badania z zakresu: hematologii, koaguologii, biochemi klinicznej, immunochemii, analityki ogólnej i serologii transfuzjologicznej.

Oprócz badań na rzecz szpitala i poradni przyszpitalnych laboratorium wykonuje też badania dla okolicznych placówek medycznych, które mają podpisaną umowę z ZOZ Świętochłowice.

Świętochłowice Szpital:Punkt pobrań krwi do badań mieści się przy Izbie Przyjęć przy ul. Chorzowskiej 36 (Szpital Powiatowy). Jest czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-9.

Natomiast punkt pobrań przy Poradniach Specjalistycznych, który mieści się przy ul. Szpitalnej 2 jest czynny we wtorki od godziny 7:30 do 9.

Świętochłowice szpital: Poradnie specjalistyczne


Szpital posiada szeroką gamę poradni specjalistycznych. Są to przychodnie przyszpitalne, przychodnia nr 1, przychodnia nr 2, Ośrodek Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zespół Długoterminowej Opieki Domowej
oraz Pracownia Psychotechniczna.

Świętochłowice Szpital: Poradnia Medycyny Pracy, Poradnia Neurologiczna, Poradnia Chorób Zakaźnych, Poradnia Dermatologiczna, Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc, Poradnia Reumatologiczna, Poradnia Okulistyczna, Poradnia Otolaryngologiczna, Poradnia Otolaryngologiczna dla Dzieci, funkcjonujące dawniej przy ul. Szpitalnej 2 od 6 maja 2013 roku zostały przeniesione do budynku Szpitala Powiatowego przy ul. Chorzowskiej 36, pawilon C.

Poradnia Medycyny Pracy, Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc: tel. 32/ 621 95 46

Świętochłowice szpital: Poradnia Neurologiczna, Poradnia Dermatologiczna, Poradnia Chorób Zakaźnych, Poradnia Reumatologiczna, Poradnia Okulistyczna, Poradnia Otolaryngologiczna, Poradnia Otolaryngologiczna dla Dzieci: tel. 32/ 621 95 00, 32/ 621 95 01.

Świętochłowice szpital: Szkoła rodzenia


Bezpłatne zajęcia szkoły rodzenia odbywają się w każdy czwartek o godz. 16 przy ul. Zubrzyckiego 36. Przyszli rodzice dowiedzą się wszystkiego o kąpieli noworodka, karmieniu piersią, pielęgnacji, symptomach i przebiegu porodu, połogu, powrotu płodności po porodzie oraz zobaczą oddział położniczy. położniczego

Zajęcia prowadzi Irena Nowak, nr tel. 32 245 65 02 lub 694 626 831.

Z zajęć mogą korzystać wszyscy zainteresowani w każdym okresie ciąży. Zapisy prowadzone są na bieżąco bez konieczności oczekiwania na kolejny kurs. Cykl kursu trwa 5 tygodni. Szkoła rodzenia dysponuje dużą ilością materiałów audiowizualnych jak również materiałami pomocniczymi.

Dla kursantek gimnastyka i zajęcia wymagające indywidualnego traktowania odbywają się po uzgodnieniu w pozostałe dni tygodnia.

Świętochłowice szpital. Kontakt


ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ w Świętochłowicach Sp. z o.o., 41-605 Świętochłowice, ul. Chorzowska 38

CENTRALA TELEFONICZNA (32) 245 50 41 do 45

IZBA PRZYJĘĆ (32) 621 95 03

PEDIATRYCZNA IZBA PRZYJĘĆ (32) 621 95 29

Świętochłowice szpital: Okno życia w świętochłowickim szpitalu

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

xxxx (gość) (smutek)

......potwierdzam ,pacjent traktowany jak intruz a niektórzy lekarze nie zachowują się jak lekarze [tylko tak jak innych nazywają[.....ja to nazywam "poniewieraniem psychicznym"nie powinni wykonywać pracy z ludzmi bo się nie nadają DRAMAT DRAMAT DRAMAT

monka (gość) (smutek)

To prawda niestety, opinie na temat lekarzy pracujących w tym szpitalu do dramat. w szczególności należy omijać oddział wewnętrzny. Można by tak pisać bardzo długo niestety, sama mam przykre doświadczenia, ale to prawda nasze pieniądze zostały wyrzucone w błoto.

smutek (gość)

Szkoda tego szpitala. Tak go zmarnowano. Jeśli ktoś ma tylko wybór omija ten szpital z daleka. Żal serce ściska. Tak zmarnowano nasze pieniądze. Nie ma u kogo się tam leczyć.