Świętochłowice: Kibice Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze zorganizowali ustawkę w Lipinach

Jak informuje TVS, w Lipinach doszło do tzw. ustawki kibiców Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, bijatyka już trwała.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© arc NM)

W Lipinach pobiło się kilkudziesięciu kibiców, z każdej strony wystawiono 30-osobowe drużyny. Na widok mundurowych, kibice się rozbiegli, ale po chwili zaatakowali jeden z interweniujących patroli. Dwóch policjantów oddało kilka strzałów ostrzegawczych, co poskutkowało.

Funkcjonariuszom udało się zatrzymać kilku uczestników bijatyki. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Komentarze (29)

avatar
avatar
granat (gość)

jo cie tam widzioł jakześ z mama stoł i cie za rączka dzieckom trzimała a ty tu o biciu sie godosz a pampers ci z pupci wyłazi

avatar
loced (gość)

A potem ta ustawka się przeniosła sam byłem uczestnikiem tej ustawki po stronie RUCHU i wygraliśmy . Nie spełnione rządu obietnice temat zastępczy (KIBICE!)

avatar
loced (gość)

A potem ta ustawka się przeniosła sam byłem uczestnikiem tej ustawki po stronie RUCHU i wygraliśmy . Nie spełnione rządu obietnice temat zastępczy (KIBICE!)

avatar
gg (gość)

Temat zastępczy:) Wielkie mi wydarzenie .Drużyny z każdego większego miasta się między sobą naparzają już od wielu wielu lat. Też jestem żeby to zalegalizować a policja niech się zajmie czymś pożytecznym bo nie widzę sensu wtrącania się skoro takie ustawki gdzieś w terenie nie szkodzą spokojnym obywatelom

avatar
dickens (gość)

i po co przyjechała policja powinni im dać noży pałek i niych sie lejom miyndzy sobą lepsze to niż mieli by loć niywinnych ludzi a jak sie pozabijom to niych przyjedzie buldożer wykopie dziura i zasypać dziadów bez żodnych pogrzebów

avatar
Artur (gość)

to niech sie leja, skoro to lubia to nie mam nic przeciwko, jak Bog dopomoze to moze i kilku zginie przy okazji, nie ma ryzyka nie ma zabawy, przeciez to "twardzi zawodnicy", wiec niech sie leja dopoki tylko jedna ekipa zostanie przy zyciu, a jak sie klepia dla zabawy, to niech sie nie kompromituja.

avatar
Adalbert (gość)

Nie wydaje się Wam, że odkąd na rękawach zawodników Ruchu Chorzów, pojawiło się hasło wielkości znaczka pocztowego, promujące Świętochłowice, niebieskim nie idzie najlepiej ?

avatar
ołberiba (gość)

zaś zescie dzwoniyli po całym śląsku i prosiyli o pomoc .hahah a godali ze w swiyntochłowicach żaboli niyma tak wos to boli lipiny miastym żaboli. niydowno i piłkarze byli na lipinacvh na zaproszynie ciykawe ze smierdzoncych nikt niy zaprosioł jak niby to jest niybiesko dzielnica

Wybierz kategorię