Sportowy plebiscyt Świętochłowice: Sandra Ottawa najlepszym młodym sportowcem 2013

ZA
ZA
Sportowy plebiscyt Świętochłowice: W naszym plebiscycie na najlepszego młodego sportowca Świętochłowice 2013 wygrała Sandra Ottawa z UKS Judo Świętochłowice!

Judoczka już od dłuższego czasu prowadziła w plebiscycie i pierwszego miejsca nie oddała do końca. Łącznie zdobyła od Was 5848 głosów. Sandra miała dosyć bezpieczną przewagę w końcówce głosowania i nie musiała martwić się, że ktoś może ją jeszcze wyprzedzić.

Sportowy plebiscyt Świętochłowice: Niedługo kadra Śląska

Sandra Ottawa posiada 3 kyu (zielony pas). Jest jedną z najdłużej trenujących dziewczyn w UKS Judo. Uczestniczka wszystkich zawodów w regionie. Zajęła piąte miejsce w mistrzostwach Śląska. Sandra oczekuje na wejście do kadry woj śląskiego. Trener Marcin Sznapka jest przekonany, że już niedługo jego podopieczna będzie reprezentować województwo Śląskie.

Sportowy plebiscyt Świętochłowice: Zdolny bramkarz

Zdecydowanie ciekawsza była rywalizacja o dwa pozostałe miejsca na podium. Ostatecznie na drugiej pozycji w naszym plebiscycie uplasował się Tomasz Nowak, bramkarz Śląska Świętochłowice (rocznik 2002). Dostał 4811 głosów. Tomek jest powoływany do kadry województwa śląskiego. Ma na koncie występy w międzynarodowych turniejach. W lokalnych turniejach kilka razy wybrany najlepszym bramkarzem.

Sportowy plebiscyt Świętochłowice: To był najlepszy sezon

Wyprzedził trzeciego w naszym plebiscycie Dawida Basa, speedrowerzystę Śląska. On natomiast uzyskał 3897 głosów. Dawid ma za sobą najlepszy sezon w dotychczasowej karierze. Jego największe sukcesy w minionym roku to: 4. miejsce w finale IMP juniorów, drużynowy mistrz śląska juniorów, 2. miejsce w finale IMP kadetów.

Sprawdź ostateczne wyniki plebiscytu na najlepszego młodego sportowca Świętochłowic 2013