Szukasz pracy? Sprawdź, jacy pracownicy są poszukiwani w Świętochłowicach. Prezentujemy wam kilka wybranych ofert.

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Anonymous (gość)

Zapraszam do wsparcia zmieleni.pl w zakładce kontakt znajduje się zakładka odziały lokalne, a tam kontakt do koordynatora akcji w Świętochłowicach. Każda para rąk się przyda. Zapraszam również do polubienia na Facebooku Zmieleni.pl Świętochłowice.
Pozdrawiam serdecznie.

kobita (gość)

kużwa ludziska przeca chcieliscie damokracja to mocie ,w takich czasach własnie najlepiej żyja ci co sa przy korycie a ty szary obywatelu bakej za 1000 i sie nie odzywej ,za komuny REM tez wom nie pasowało bo ponoc ocet był na półkach tyle tylko ze człowiek był wesoły bo miał stała prace ,,WIEC ALBO ROBIMY REWOLTE NA TYCH MĄDRALI Z RZĄDU ALBO BEDZIEMY CIUŁAC ZA TE MARNE GROSZE I SŁUCHAĆ CIĄGLE O KRYZYSIE ,WCISKAJĄ NAM CIEMNOTE A MY SIEDZIMY PRZED KOMPUTEREM I SIE WKURWIA....Y

Cyntrum Świon (gość) (Maciek)

a tyś je z byndzina co? "bo jo jestem"... :srają" "ofertę" dej sie pokój z godkom bo niy poradzisz szkryflac:) Yno gańba sam robisz na Oberschlesien:)

Maciek (gość)

Jestem ciekaw czy przymną na te stanowiska osoby z Czeladzi albo z Sosnowca za 1600 zł zobaczymy bo jo jestem pewny ze oni srają na taką ofertę pracy .

kipuś (gość)

Oferty pracy, a kożdo za 1 600 zł brutto... jakoś zaczarowano stowka cy co? Jo sie niy dziwia, kej z tond pitajom za granica, bo wto ze takom pynsjom może tukej ze ufnościom paczeć we prziszłość. Jo je ciekawy camu prezio i insze niy zarobiajom tego magicznego 1600 zł brutto, ino taki wysoki gelt jak majom? przeca łon tyż niymioł doświadczynio zawodowego na zydelku prezydynta. Ale coby chlipać ze koryta to jak widać, niycza mieć żodnego doświadczynio i stażu.

PO Rada (gość)

Wiele z tych ofert jest nieaktualnych. PO co ta szopka. Pani kierownik PUP za więcej jak 1600zł

Nika (gość)

Wow,aż 1 oferta dla kobiet i to tylko z orzeczeniem,gratulacje dla prężnego PUP'u,spójrzcie na strony PUP z innych miast.Np w Bytomiu czy Rudzie Śląskiej co chwile konkursy z KMP i PUP'u a u nas...wiedzą tylko jak pozbyć się ludzi z listy bezrobotnych i tak spada bezrobocie w Św-cach.