(© M. Dyszka)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W minioną niedzielę w Teatrze Śląskim Hospicjum Cordis nagrodziło 22 osoby Hospicyjnymi Orderami Uśmiechu. Dr Jolanta Grabowska-Markowska, prezes Hospicjum Cordis, dziękowała gościom za wieloletnie wsparcie dla podopiecznych.

W minioną niedzielę w Teatrze Śląskim Hospicjum Cordis nagrodziło 22 osoby Hospicyjnymi Orderami Uśmiechu. Dr Jolanta Grabowska-Markowska, prezes Hospicjum Cordis, dziękowała gościom za wieloletnie wsparcie dla podopiecznych.

Tę misję wspierają przyjaciele Hospicjum Cordis, dzięki którym udało się też stworzyć nowy dom dla chorych w katowickim Nikiszowcu. Dlatego Hospicjum Cordis nie zapomina o osobach i instytucjach, które otaczają ich opieką.

Wśród wyróżnionych znaleźli się m.in. prezes Dziennika Zachodniego Zenon Nowak i prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski.

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mieszkanka (gość) (x)

ja wspomagam fundacje sp nr 2 ,moja córka brała udział w zbiorce zywności ,zafundowałam za 150 zł tablice edukacyjne dla szkoły dla niepełnosprawnych w Bytomiu ,kupiłam kartki malowane ustami ,nogami przez niepłnosprawnych ,dałam chleb i ser mezczyznie który jadł odpadki ze smietnika ,opiekuję sie kotkiem na podwórku !!! kupiłam misia za 2,70 z Auchan cały zysk idzie na biedne dzieci - ja tez zasługuję na nagrode ? nie bo robie to dla siebie i wierzcie mi to wraca .....................i myśle ze takich w naszym miescie jest więcej i z tego sie cieszę :)

elf (gość)

A dzieci "niegrzecznych" rodziców, którzy nie płacą czynszów "dobry" pan Mikołaj z Orderkiem Uśmiechu w klapie wsadzi do kontenerów na Ajsce. Hoł Hoł Hoł

ktoś (gość)

Ile dał z własnej kieszeni ? ile k...a ? dam głowe że nic skoro jak wieść niesie nawet niania przepraszam asystentka z urzędu ?

zniesmaczony (gość) (jo cyntrum)

200 tyś.?? Zobocz ila na prowdy zarobioł:
http://biznes.onet.pl/najlepiej-zarabiajacy-prezydenci-polskich-miast,18858,5329306,13308908,fotoreportaze-detal-galeria

Widz (gość)

Wspiera Katowickie Hospicjum? Na lipiny za to Schronisko Brata Alberta funduje ,a na Chropaczów Kontenery.Fajny gospodarz miasta.

świon (gość)

Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna
Minęła 2. rocznica rządów Ukochanego Przywódcy Towarzysza PO .
5. grudnia przypada 2. rocznica Wielkiego Wodza, Prezydenta. Zachęcamy mieszkańców do ustanowienia święta na cześć Wielkiego Wodza, Prezydenta. Niech powstanie to planowane osiedle i nazwijmy je imieniem naszego wodza. Koniec żartów.