Jak sobie radzić z upałem? Zajrzeliśmy na Basen Skałka Świętochłowice. A Wy? Też tam byliście? Jeśli tak, szukajcie się na zdjęciach. A może znajdziecie tu swoich znajomych?

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

--- (gość) (john)

Jeśli to są "odgrzewane kotlety", to może napiszesz "john", kiedy i gdzie informacja o prawomocnym skazaniu Dawida K., została już opublikowana? To jest dla szerokiej opinii publicznej, całkiem nowa wiadomość (owszem, takie plotki krążyły tu i tam) tyle, że zamrożona i bardzo długo trzymana w lodówce. Pomówienia, to wypowiedzi w których ktoś bezpodstawnie kogoś oskarża. Czyli co, Twoim zdaniem Dawid K., nie został skazany prawomocnym wyrokiem sądu?
Zastanów się "john", czy aby sam nie jesteś żałosny, próbując kłócić się z faktami?
Zapewne w moim mieście (jeśli w Świętochłowicach, tylko pracujesz od niespełna trzech lat, nie nazywaj ich "naszym miastem), opozycja mogłaby być dużo lepsza.
Ale, to nie świętochłowicka opozycja, politycznie "zabije" Mini-Mini, a PRAWDA o Dawidzie K.
P.S. Gdyby to były jak piszesz "john", "odgrzewane kotlety i pomówienia", to zapewne Dawida K., wziąłby w obronę prof. Jerzy Buzek, a nie de facto się od Niego odcinał.
P.S.II. Podobno, to nie pierwsza sytuacja, w której prof. Buzek musi się za Niego "rumienić"? Ale zapewne ostatnia.

>>> (gość)

Dziennikarz Polskiego Radia Katowice pan X. pobiera wynagrodzenie z kasy świętochłowickiego magistratu, miasta które znajduje w bardzo złej sytuacji finansowej. Redaktor X. dostaje pieniądze z tytułu umów zleceń m.in. za to, że do swojego programu regularnie zaprasza Dawida Kostempskiego, prezydenta naszego miasta.

Kostempski w gronie swoich zaufanych współpracowników wielokrotnie wypowiadał się, że „media ma kieszeni”. Trudno się z tym nie zgodzić.

Nasuwają się pytania – czy sytuacja dziennikarzy Polskiego Radia Katowice jest rzeczywiście taka zła, że muszą dorabiać „na boku”? Jak się ma do tego etyka zawodowa (jeżeli istnieje)? Czy takie działania są zgodne z prawem i przepisami obowiązującymi w rozgłośni? Czy może doszło do prywatyzacji rozgłośni Polskiego Radia Katowice? O całej sprawie zawiadamiam również Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

john (gość)

odgrzewane kotlety i pomówienia, żałosne to ;( no cóż ale taka jest opozycja w naszym mieście, mierna, bierna i niekompetentna

koleś (gość)

Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski zatrudnił na stanowisku doradcy do spraw mediów dziennikarza Polskiego Radia Katowice Jerzego Zawartkę. Zapewne po to, by często występować w jego programach w publicznej rozgłośni. Po ujawnieniu tego skandalu dziennikarz znalazł posadę w Radzie Nadzorczej miejskiej spółki, w której wiceprezesem jest żona Kostempskiego. I wszystko gra.

kolo (gość)

Ten obiekt to jeden wielki syf, gdyby prezydent nie był kłamliwym oszustem to basen by był zrobiony w ubiegłym roku

Magnat1977 (gość) (ktoś)

WOW Skąd takie info, że Dawid Kostempski zacierał dowody?. Jest moim sąsiadem i myślałem ,ze to uczciwy i prawy człowiek , a tu taka wiadomość

ktoś (gość)

Kierowca, który 16 lat temu zabił jedną osobę, a dwie ciężko ranił do tej pory nie trafił do więzienia, aby odsiedzieć prawomocny wyrok. To dowód na mocne układy w sądzie lub bezradność wymiaru sprawiedliwości. Sprawca wypadku jest ścigany listem gończym, a pasażer, który zacierał dowody – robi karierę polityczną i jest teraz prezyd Świętochłowic